Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Masz w planach w najbliższym czasie zakup wózka reanimacyjnego? Zastanawiasz się który typ wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chcesz poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – bardzo często z możliwością regulowania wysokości, ruchomąpodstawę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania np.:zamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się całościowym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY