Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Fani Zdjęć – marka zajmująca się wyspecjalizowaną fotografią ślubną

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz atrakcyjna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest bowiem w zakresie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. W tym zakresie można liczyć na reportaż jaki trwa od momentu przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Klienci otrzymują 250 zdjęć, poddawanych z wyprzedzeniem rzetelnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive albo na płycie DVD. Otrzymuje się także 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym opakowaniu a także fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg realizowana jest również przez reportaż ślubny rozszerzony, czyli wykonany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 zdjęć, reportaż nagrywany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w stylowym opakowaniu a także album 20×30 centymetrów. Można również liczyć na sesję ślubną w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, co do terminu i miejsca. Można decydować się również na sesję w górach lub nad morzem. Dostaje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Najwyższej jakości wydruki będą idealną pamiątką na całe życie. Żeby ustalić szczegóły wystarczy uzupełnić kwestionariusz ze strony internetowej.

Fotografowie skontaktują się w celu rozpoczęcia współpracy. Zagwarantowane jest to, że ostatecznie dostanie się perfekcyjne zdjęcia ślubne, bardzo dobrze przekazujące klimat tego tak istotnego dnia. Wykonane zdjęcia uwzględnią dzisiejsze trendy w fotografii. Udokumentowane są momenty pełne emocji, wzruszeń, prezentujące wyjątkowość konkretnego eventu na doskonałym sprzęcie.Zleceniodawcy mogą w dodatku liczyć na archiwizację fotografii przez okres pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY