Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje dla osób chcących zorganizować spotkanie online współpracując z PLATINUM MEDIA

Wiadomości dla osób które chcą przygotować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są podane na stronie www. Na dodatek specjaliści z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny lub marketingowy. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pomocą innowacyjnie przygotowanej platformy. Kompletna webinary organizacja odbywa się przy użyciu techniki webcast.

Specjaliści zajmują się reklamy wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy odbiorców. Będzie to odwoływało się także do oddziaływań w social mediach, co obecnie jest trendy. Sposób reklamowania będzie w każdej sytuacji dopasowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, posiadającej dużo funkcjonalności. Z tego względu organizacja szkoleń online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się logować oraz otworzyć pokój spotkań, a następnie skorzystać z łatwego w obsługiwaniu interfejsu. Co istotne, każdy z webinarów można zapisywać oraz zobaczyć stricte wówczas, kiedy ma się taką chęć. Jest to między innymi korzystne dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogą brać udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby dany event był świetnie odbierany i służył promocji marki zleceniodawcy. Marka dysponuje prywatną platformą broadcastową, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY