Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od firmy Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i ultrafioletowym emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy stalowej oraz wypełnienie z trudnopalnej folii spawalniczej. Oferta firmy obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi budowlami metalowymi, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w czterech wersjach wybarwienia, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż producent ma świadomość, iż klienci mogą posiadać przeróżne wymagania, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa specyfikacja podana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które realizują własne zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie mają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Oferowane wyjścia spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się ewentualnego pożaru. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej według spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY