Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przyczepy kempingowe i ich możliwości – kemping Vestar czy Porto Sole?

Trudno wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to bezsprzecznie Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i śliczną zatoką. W tym miejscu natura jest niemal nietknięta przez człowieka. Woda jest niezwykle czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, też te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę czy też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich w samej rzeczy mnóstwo. Jeżeli pragniemy stosunkowo błyskawicznie dostać się do tych miejsc, mamy również możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Przede wszystkim dużą szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się szczególny program animacyjny, jaki jest niezwykle bogaty i ma dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, zobacz przyczepy kempingowe pomorskie. Przykładem takiego punktu ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega blisko plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą renomą w głównej mierze z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a także przyjemnie spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była gigantyczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla turystów w przeróżnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość blisko półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY