Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzaje opakowań, które wytwarza Opakomar

Rodzaje pudełek, które wytwarza Opakomar są różne, wobec czego konsumenci chętnie decydują się na to, by zamówienia realizować dokładnie w takim sklepie, gdyż wiedzą, że posiadają sposobność zamawiać te pudełka ozdobne, które będą spełniały ich oczekiwania. Oferta obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie klient zamawia pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, że będą one wykonane bardzo dobrze oraz w krótkim czasie. Typ pudełka uzależniony jest w głównej mierze od tego, co ma się w nim znaleźć. Pudełka zostały zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr oraz oklejane są barwnym papierem.

Mogą mieć ściągane wieko, wstążkę lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne z zamówień, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Opakowania są natychmiastowo gotowe do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze i wskazują na renomę firmy, która w nie zainwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są podane w asortymencie, jak i można decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Opakowania mające logo mogą być wykonane dowolną metodą: hot stampingu, sitodruku albo offcetu. Interesująco prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych dba o to, by równocześnie pozostawały ekskluzywne i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY