Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna depilacja laserowa wykonywana w klinice urody Mona Lisa

Profesjonalna depilacja laserowa wykonana w salonie urody Mona Lisa pozwala na bezzwłoczne i bezbolesne pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest to możliwe, gdyż do zabiegu użyty jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest całkowicie bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia szybką redukcję zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Ze względu na to, iż siła lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo skuteczna.

Precyzja depilacji jest efektem tego, iż czas trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest bezzwłocznie schładzana, na co wpływa specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany zespół, czyli klientki i klienci, którzy z nich skorzystają nie mają podstawy do obawiania się, że cokolwiek byłoby wykonane nie tak jak należy. Na witrynie salonu opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w trakcie zabiegu po części pochłaniane przez struktury mieszków włosowych, zawierających melaninę. Przemiana tego światła w ciepło doprowadzi do zniszczenia części włosków biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast niszczy mieszki włosowe i doprowadza do stałej straty owłosienia. Przed depilacją pacjenci informowani są o zaleceniach oraz przeciwwskazaniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY