Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Urokliwa chorwacka wyspa pełna delfinów

Kiedy planujesz już wakacje na tej cudownej wyspie i myślisz, jak odpoczywać w chorwackim mieście Mali Lošinj, nie musisz się przejmować. Na pewno w takim miejscu nie będziesz się nudzić. Możesz tam cudownie spędzać czas. Odnajdą tutaj dla siebie cokolwiek wielbiciele zabytków, fani ruchu, ale też osoby, które po prostu preferują odpoczywać spędzając czas na piaszczystej plaży. Natura jest tutaj piękna i będzie co traktować z podziwem.

Na liście obiektów zabytkowych można znaleźć tak imponujące propozycje jak: okazałe domy arystokracji, kościół świętego Marcina, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku, fontanna z 2 delfinami rzeźbionymi w kamieniu dla upamiętnienia dopłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko lub mieszczący sporo perełek ogród ziół leczniczych. Miłośnicy sportu mają okazję tu skorzystać z windsurfingu, popływać na skuterze wodnym, jeździć na nartach wodnych, grać w tenisa, jeździć konno, ponurkować, złowić ryby pod wodą, grać w koszykówkę, pojeździć na rowerze, polatać na paralotni, skakać ze spadochronu, bądź po prostu udać się na pieszą wycieczkę. Każdy wyszuka tutaj idealną formę wypoczynku dla siebie. Jeżeli natomiast turysta skupia się na życiu kulturalnym, to zabaw latem też tu nie zabraknie. Popularne są na przykład „Zabawy rybackie” w pełnej słońca zatoczce. Więcej wiadomości da się odszukać na stronie internetowej https://www.jutarnji.hr/naslovnica/najljepsi-kvarnerski-otoci-otok-losinj-2111874

Ciekawie prezentuje się również harmonogram rozrywkowy w zatoce St. Martin. W Mali Losinj rekomendowana jest również gastronomia. Żeby zasmakować miejscowych oraz wywodzących się z Chorwacji specjałów rekomenduje się odwiedzać restauracje: Veli Zal, Villa Mozart, Losinjsko jidro lub knajpki: Lanterna, Odisej, czy Val di Sole. Miasto na początku było miastem portowym, jak i dużo miasteczek na terenie Chorwacji. Główny punkt miasta to mnóstwo ludzi, łodzie, jachty, statki, knajpki, robiąca doskonałe wrażenie roślinność. Warto wybierać się bez wątpienia na spacer długa uliczką nadmorską.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY