Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyroby autorskie marki MOON DOG: bazująca na naturalnych składnikach pielęgnacja dla psów i kotów

Produkty autorskie firmy MOON DOG zapewniają bazującą na naturalnych składnikach pielęgnację dla psów i kotów. Wszystkie produkty z takiej podkategorii można sprawdzić pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 i przekonać się, iż rzeczywiście właściwie będzie w nie zainwestować. Linia naturalnych preparatów tego rodzaju obejmuje balsam o przeznaczeniu pielęgnacyjnym na łapki, nosek i modzele, jak i balsam ze zwiększoną ochroną ultrafioletową. Jest on maksymalnie bezpieczny dla pupili, także wtedy, gdyby zdarzyłoby się, iż pies albo kot zjedzą trochę tego produktu. Balsamy można nabywać w każdej objętości, w zależności od tego, jakie jest zapowiedziane wykorzystanie. W propozycji sprzedażowej można także odnaleźć naturalny spray do odstraszania na kleszcze i pchły dla czworonogów.

Ze względu na to, że w wyrobach takich nie ma żadnych niebezpiecznych substancji, można spodziewać się, iż bardzo dobrze one będą sprawdzać się w tej opcji, jaka jest dla nich spodziewana. Preparaty przed użytkowaniem zostały przetestowane, a więc właściciele psów i kotków mogą spodziewać się, że będą one w 100% bezpieczne. Nie ma znaczenia, czy będzie to kocimiętka dla kota, czy inny produkt, ponieważ może sprawdzić się wzorcowo.

Konsumenci wyjątkowo ochoczo kupują także hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla czworonogów, dedykowany na równi do pielęgnowania ich skóry, jak i sierści. Z produktu tego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras oraz w różnym wieku. W roślinnych produktach dla psów i kotów można znaleźć na tyle pożywne składniki do jakich zaliczają się: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, bądź wyciąg z ryżu. Przy każdym z wyrobów podany jest dokładny opis związany z jego wykorzystaniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY