Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczenia oraz design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które chociażby nie zamierzają spędzić urlopu w hotelu albo chcą być oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie został projektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego ma niezbędne certyfikaty i kupujący faktycznie mogą uwierzyć w to, iż wybiorą dla siebie optymalne rozwiązanie.

Domy mają nabity, indywidualnie nadany numer Vehicle Identification Number, akceptowany w całej UE. Nie wymagają także jeszcze jakiegoś pozwolenia na postawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju podłożu, jaki byłby objęty zakazem wybudowania. Na witrynie firmy można sprawdzać tymczasowe realizacje oraz nabrać przekonania, że apartamenty te rzeczywiście perfekcyjnie wyglądają.

Wskazane są także dokładne parametry, jakie posiada pływający dom czyli od razu każdy wie, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak jedynie korzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do oczekiwań osób, które chciałyby je kupić oraz cenią nietuzinkowość, wolność i spędzanie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie domu to 21 m2. Apartament ma 3 tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY