Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej

Choroby z jakimi można skierować się do renomowanej poradni endokrynologicznej dotyczą wszystkich schorzeń związanych z układem dokrewnym. Najczęstszy motyw wizyty u endokrynologa to problemy powiązane z tarczycą, czyli z niewielkim gruczołem znajdującym się w obrębie szyi. Jego głównym zadaniem jest wydzielanie 2 bardzo istotnych hormonów.

W placówce posiadający spore doświadczenie endokrynolog bartoszyce będzie zajmować się diagnostyką oraz leczeniem chorych którzy zmagają się z chorobami tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy oraz innymi. Ponadto można się tutaj skierować, gdy ktoś cierpi z powodu zaburzeń wzrastania oraz dojrzewania albo będzie zmagać się ze schorzeniami przemiany materii z otyłością i z cukrzycą.

W dodatku, jeśli inne schorzenia także mają wpływ na zmiany w hormonach, to także jest to motywem do zgłaszania się w to miejsce. Dzięki temu, że profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski na równi z pracą kliniczną prowadzi działalność naukową możliwe jest to, aby rozpatrzył przypadek pacjentów indywidualnie, na podstawie najnowszych doniesień diagnostyczno – terapeutycznych. Wykorzystanie nowoczesnych schematów kuracji jest domeną jego placówki.

Poza chorobami tarczycy poddawane leczeniu są tu także zaburzenia czynności przysadki mózgowej. Są nimi: hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, guzki przysadki, bądź czynne hormonalnie gruczolaki. U pacjentów stwierdzane są też schorzenia nadnerczy: guzki, gruczolaki nadnerczy czynne hormonalnie wydzielające kortyzol. Dużo pacjentek zgłosi się też z powodu nadmiernego wydzielania androgenów, objawiających się zaburzeniami w cyklu miesiączkowym i nadmiernym owłosieniem. Poradnia zajmuje się również zaburzeniami metabolicznymi o podłożu endokrynnym, czyli nadwagą, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej i lipidowej a także osteoporozą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY